Our Products

Fibra Optic Cable

Fiber funis opticus, etiam fibra optica dicta, est conventus ad informationes transferendas per pulsus lucis.Fiber funis opticus construitur ex fibris opticis unus vel pluribus, speciali materia munitus et munitus ut bonas physicas proprietates in linea constructionum telecommunicationis habeat.

Fibra optica technicae artis est quae lucem per tubulas vitreas tenues ire permittit.Fistulae vitreae cum speciali diametro, plerumque 9/125, pro uno modo nexus sunt.Fibrae a diversis technologiis productae spondent inflexionis radij tubi signorum G652D, G657 A1, G657 A2.Cores fibrae diversis coloribus conectuntur, quae nexum facile in nuclei plicantis funem faciunt.

Jera varias generis funem habet, qui ab area schedula pendent, uti:
I) FTTH plana gutta cable
II) FTTH per gutta funem
III) sui supportantes FTTH plana gutta cable
4) Mini ADSS cables
5) Double Jacket Iacta cable

Genera funiculi ex diversis componentibus et diversis applicationibus adhibentur.Aliquae applicationes aquae probationem petunt, vires mechanicae altae, UV resistentes et materiam aliquam roboramus (Steel filum, RFP, aramid tinctum, gelatum, PVC tubum etc) in funem ad eius effectus emendandos.

Jera solutionem funis optici fibri feliciter integravit pro constructione retis GPON, FTTx, FTTH.Funis opticus noster potest applicari in ansa centrali vel ultimo miliario viae pro aedificiis industrialibus, ferriviaria et viae vecturae, aedificiis industrialibus, centris et effectibus.

Cable nostra verificata sunt in officinarum laboratorio vel 3 partium laboratorio, inspectione vel experimento inter insertionem damnorum ac redituum damna test, vires distrahentes test, temperatura et humiditas cycling Test, UV canus probatio et etc. quae sunt secundum signa IEC-60794, RoHS et CE.

Jera omnia retia optica passiva offert distributionem accessoriis ut: fibra fibularum opticorum, funiculi pacthi optici fibra, commissuras splicis optici fibra, pixidem terminationem opticam fibra et etc.

Placet sentire liberum contactus nos pro maiori notitia!

lege plus
finem...

https://www.jera-fiber.com/ftth-drop-wire/https://www.jera-fiber.com/self-supporting-ftth-flat-drop-cable/https://www.jera-fiber.com/ftth-round-drop-cable-fiber-optic-cable/double jacket drop cable

 

pre-connected drop cable Single tube ADSS cableMulti tube ADSS cable

 

jera advantages