Our Products

Distributio Patch Funiculus

Distributio funiculi panni est fibra optica funis, in alterutro fine cum SC, FC, LC vel ST connexiones capped et usus est in retis fibris opticis distributio ad connectendum transmissorem et accipientem opticum.Secundum varias magnitudines metretas, fibra cinematographica optica in unum modum et multimodium dividi possunt.

Funes commissurae variae connexionis rationes in unoquoque fine habent, ut machinarum connexionem cum diversis connexionibus accommodarent.Ita possunt ab iunctis in quolibet fine dilabi.Communes sunt nonnullae connexiones in foro inter LC, FC, SC, ST et etc. Sunt ergo diversae rationes funiculi panni sicut LC-LC, LC-SC, LC-FC, SC-FC etc, mos eligere potest. ius genus secundum applicationem requisita.

Praeterea nuclei operculum iungo insertum habet APC, UPC duas optiones.A UPC unus modus fibrae panni rudis proventuum in firmamento informibus faciei extremitatis quae adiuvat in nexus optimizing inter duas fibras tunicas.Uno modo APC funis fibrarum commissurae politur ad octo gradus angulum, qui reducit quantitatem lucis inter duas fibras connexas reflexas.

Distributio funes late in fibris opticorum systematis administrandi usus est, produci potest cum diversis longitudinibus, ut 0.5, 1.0, 2.0, 3.0, 5.0 10.0 m et etc., cable iaccam materiarum in PVC et LSZH praesto esse, nucleus vitreus fibra esse potest. elige cum G652D, G657A1 vel G657A2 quae pendent varias applicationes a emptoribus.

Linea Jera operatur secundum ISO9001:2015, omnia jera iunci panni producti inspiciuntur detrimenta insertionis et damna testum reddere quae productam qualitatem in tuto collocant.Jera etiam elementa cognata praebent systemata indoor FTTH, sicut fibra optica cistae terminalis, adaptor, fibra optica PLC spilitters et etc.

lege plus
finem...
jera advantages